КОНЦЕПЦІЯ ПРОЄКТУ Місце Надії України
Ініціатива запроваджується БФ "Світ Жінок" в партнерстві з асоціацією "Ягідництво України" Асоціації “Ягідництво України” на підтримку українців в Україні, які постраждали внаслідок військової агресії Російської Федерації
18
мільйонів осіб безпосередньо постраждали від війни
Кількість українців постраждалих від російської агресії постійно зростає.

Ситуація по всій країні продовжує бути вкрай небезпечною, а бої та обстріли з повітря, що не вщухають, змушують людей тікати зі своїх домівок
|
людей потребують термінової гуманітарної допомоги
мільйонів
12
11
осіб стали біженцями
мільйонів
6
мільйонів
були змушені покинути домівку та переміщені всередині країни
Понад 11 мільйонів людей покинули свої домівки, майже 6 мільйонів із загальної кількості – внутрішньо переміщені особи, яким необхідно будувати своє життя з нуля. Значна частина таких людей не має навіть найнеобхіднішого – житла, їжі, елементарних гігієнічних засобів тощо.
Навіть ті люди, які не залишали свого місця перебування та не знаходяться на окупованих територіях, прямо зараз перебувають в скрутному становищі через втрату робочих місць, зруйновану інфраструктуру або зупинку бізнесу, тощо. Крім того з погіршенням економічної ситуації у країні гуманітарна криза тільки підсилюється.

Для вирішення цього питання на місцевому рівні об’єднані територіальні громади та інші організації створили місця підтримки внутрішньо переміщених осіб – табори та інші прихистки з харчуванням та основним - можливістю проживання.
Після початку російського вторгнення до України, що відбулося 24 лютого 2022 року, українські громадяни та український бізнес продовжують зазнавати важких втрат.
Предумови:
Кількість таких місць зростає з новою міграцією зі східних регіонів та новими хвилями евакуації. Частину таких прихистків підтримують підприємства-члени асоціації «Ягідництво України» (АЯУ).

Важких втрат зазнав і український бізнес - було розірвано багато ланцюжків поставок, виникли фінансові та логістичні проблеми – відсутність фінансових ресурсів для діяльності, знищена логістика та втрата віддалених клієнтів, прямі втрати та пошкодження активів від військових дій тощо.



Особливо постраждав регіональний малий бізнес як найбільша незахищена частка бізнес-середовища України. Наразі фокус державної підтримки зосереджено на середніх і великих підприємствах для забезпечення продовольчої безпеки України та економічної стабільності. Але підтримка малого бізнесу – це робочі місця в регіонах, забезпечення локальних потреб у товарах та послугах та підтримка місцевих бюджетів.
Враховуючи вищезазначене, БФ "Світ Жінок" в партнерстві з асоціацією "Ягідництво України" започаткували ініціативу «Місце надії України», яка дозволить забезпечити безперервність роботи місцевого малого бізнесу в Україні та допоможе людям, які втратили все, та локальним громадам у вирішенні гуманітарних питань. Ініціатива стартувала у березні 2022 року.
Допомогти якомога більшій кількості малих підприємств у регіонах через купівлю їх товарів та послуг.

Ціль на 2022 рік – підтримати не менше ніж 100 малих підприємств
Стимулювати та підтримувати локальне виробництво та бізнес в територіальних громадах різних регіонів України.

Саме тому, ми здійснює закупівлі товарів винятково в українських виробників та постачальників
Забезпечити гуманітарну підтримку найбільш постраждалим від військової агресії прошаркам населення.

Ціль на 2022 рік – підтримати не менше 2000 осіб, переважно жінок та дітей
Цілі нашої ініціативи:
Ми збираємо потреби від громад та місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб
Ми проводимо прозорі закупівлі необхідних товарів та послуг у локальних постачальників
Ми передаємо необхідні товари на місця, забезпечуючи повний контроль доставки та передачі до кінцевих реципієнтів проекту
Ми публічно або/та індивідуально звітуємо про проведену роботу
Механізм роботи:
Tilda Publishing
Ми запрошуємо Вас приєднатися до нашої ініціативи в якості донора, та підтримати людей України у важкі часи.


З повагою,
БФ "Світ Жінок" та команда “Місце надії України”

Останні новини:

    Контакти:
    Ольга Асташева
    +38 067 440-34-26 (WhatsApp, Telegram)
    +38 099 265-96-27 (Viber)
    [email protected]
    Євгенія Ущенко
    +38 067 346-90-95 (Viber)
    +38 095 622-04-42 (WhatsApp, Telegram)
    [email protected]