Актуальні новини:

Вантажі "Місця надії України" вже прибули і до міста Вознесенськ Миколаївської області


Дуже радіємо тому, шо мешканці міста Вознесенська Миколаївської області вже почали отримувати допомогу від "Місця надії України"!️Приємно здивовані, як оперативно спрацював Вознесенський гуманітарний хаб - сформували набори та почали їх видачу внутрішньо переміщеним особам, які перебувають в громаді та та, які ще не отримували допомогу з засобами гігієни раніше.
Територіальна громада міста Вознесенська налічує 35 800 осіб місцевого населення та 2083 внутрішньо переміщених осіб, серед яких 1115 жінок та 432 дитини, а також люди похилого віку та інші незахищені верстви населення. Вони прибули з Миколаївської, Херсонської, Луганської, Донецької та Запорізької областей України.


Загальна кількість осіб, потребуючих нагальної допомоги - 3 460 осіб з яких діти, жінки, одинокі люди похилого віку та інші незахищені прошарки населення, які знаходяться в дуже скрутному становищі.

Щиро дякуємо міській владі Вознесенська, виконавчому комітету та всім причетним за високий професіоналізм! Ви молодці!

Дуже важливо, що асоціація "Ягідництво України" в рамках своєї ініціативи "Місця надії України" закуповує необхідні речі для підтримки українців завдяки благодійним внескам. Тому кожен ваш внесок є дуже цінним та надає можливість допомогти якомога більшій кількості українців, які опинилися в скрутному становищі та постраждали від російської агресії і які дуже цього потребують.

Запрошуємо приєднуватися до нас та робити свій грошовий внесок, який можна від себе особисто або від компанії і різними зручними для вас способами - онлайн з сайту "Місця надії України", онлайн за банквськими реквізитами нашої асоціації або замовивши у нас рахунок.

Більше інформації за посиланням - projects.uaberries.com/donate

Щиро вдячні всім!
Приєднуйтесь до "Місця надії України"!
Новини Місце надії України