Актуальні новини:

Меморандум про співпрацю з Агенцією місцевого розвитку Коблівської ОТГ

Ми раді повідомити, що “Місце надії України” підтримало Коблівську об’єднану територіальну громаду Миколаївської області.

Між Асоціацією “Ягідництво України” та з Агенцією місцевого розвитку Коблівської об’єднаної громади  в особі Голови правління Сергія Федосєєва був підписаний меморандум про співпрацю та вже були передані і доставлені перші вантажі допомоги від “Місця надії України”. Це стало можливим завдяки зусиллям та донорським внескам Асоціації “Ягідництво України” та міжнародній платформі GWF (США) які приєдналися до ініціативи ще у березні 2022.

Коблівська об’єднана територіальна громада Миколаївської області налічує понад 8 000 осіб місцевого населення, і після 23 лютого розпочала приймати та надавати прихисток внутрішньо переміщеним особам які прибули через війну з інших регіонів України. Серед них діти, жінки та літні люди.

На сьогодні, на території громади перебуває 900 внутрішньо переміщених осіб - 307 дітей та 474 жінок із Одеської, Харківської, Миколаївської, Донецької та Херсонської областей. 
В цілому кількість осіб, що потребують допомоги у громаді становить понад 4 тисячі. З них, 449 осіб з інвалідністю, а також, діти-сироти, діти-інваліди, літні люди, лежачі хворі які потребують постійного стаціонарного нагляду. 
Ми запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до ініціативи “Місце надії України”!
Кожен ваш внесок дуже цінний та надасть можливість допомогти ще більшій кількості людей, які дуже потребують та чекають на це, особливо під час війни.
Вдячні всім! Миру і добра!
Приєднатися  до Місця надії України та зробити свій внесок можна дуже просто. Детальніше тут 


Нагадаємо, що це вже друга наша підопічна громада. Першою стала громада смт. Колки, Волинської області, яка також недавно отримала допомогу.
Новини Місце надії України