Актуальні новини:

Київський міський центр соціальної підтримки дітей та сімей отримав допогу завдяки Місцю надії


Дуже щасливі, що нашій ініціативі "Місце надії України" вдалося підтримати Київський міський центр соціальної підтримки дітей та сімей , який розташований у місті Ворзель Бучанського району Київщини.

Центр опікується діточками віком від народження до 10 років. Це дітки-сироти, хворі діти без опіки та діти, батьки яких позбавлені своїх прав. Найменшому малюку всього 2,5 місяці.Нам вдалося зібрати кошти, закупити та відвезти діткам харчування та засоби гігієни.
Ми щиро вдячні нашому партнеру та члену нашої асоціації - Равлик Боб та особливо Михайлу Сиверчуку за надання супер смачного та корисного фруктового пюре РавликБоб! Діти щасливі! Дорослі також!Дуже вдячні нашим партнерам ГО "Нова Хвиля" та Natali Pidosychna за допомогу та співпрацю. Пишаємося знайомству з керівницею дитячого центру Тетяною Лимар. Ви та весь ваш колектив (доречі жіночий) робите дуже, дуже ВЕЛИКУ справу. Вдячні вам за ваші щирі, добрі та відкрити серця!Команда "Місця надії України" радіє тому, що ми змогли забезпечити цих діток необхідними речами хоча б на один місяць. Продовжуємо збирати кошти щоб постійно піклуватися і надавати допомогу цьому чудовому закладу! і всім іншим хто потребує цього більш за все особливо під час війни.

Запрошуємо всіх набайдуших підтримати нас та зробити свій внесок щоб у "Місця надії України" було якомога більше можливостей підтримувати українців!.

Приєднатися до нас та зробити внесок можна за посиланням -
uaberries.com/place-of-hope-ukraine
Новини Місце надії України